Paslaugos

Vinilinių plokštelių plovimas

Plauname vinilo plokšteles vakuumine “Okki Nokki” bei ultragarso “GLÄSS Audio Desk Systeme” plovimo mašinomis. Plovimas pašalina dulkes ir nešvarumus, susikaupusius vinilo grioveliuose. “GLÄSS Audio Desk Systeme” plovimo mašinos veikimas pagrįstas ultragarso plovimo principu, todėl toks plovimas ypač gerai pašalina visus plokštelės grioveliuose susikaupusius nešvarumus ir dažnai pagerina plokštelės skambėjimą. Rekomenduojame šia mašina išplauti net visiškai naujas plokšteles, nes dažnai naujų plokštelių grioveliuose yra likę gamybos procese į griovelius įsigėrusių plastmasės dulkių. Vienos plokštelės plovimas “Okki Nokki” vakuumine plovimo mašina kainuoja 1 euras. Vienos plokštelės plovimas  “GLÄSS Audio Desk Systeme” ultragarso plovimo mašina kainuoja 2 eurai. Jei pageidaujate, keičiame vidinius bei išorinius vokus į naujus.

Vinilinių plokštelių leidyba

Vinyloteka konsultuoja vinilo plokštelių leidybos klausimais. Patarsime, kokiame fabrike jūsų atveju geriausia gaminti plokštelę, pas ką ruošti įrašą leidybai (daryti „masteringą“), kokiu tiražu gaminti,  kur gamintis voko dizainą, autorinių teisių klausimais etc. Mes taip pat galime patys išleisti jūsų muzikos įrašą vinilo formate pagal jūsų nurodymus bet kokiu tiražu.

Konsultuojame plokštelių grotuvų/ patefonų klausimais

Ketinate pradėti kelionę į vinilo pasaulį, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Ieškote patefono pagal kišenę? Nežinote, kas yra fonokorektorius ir ar jums jo reikia? Norite pasikonsultuoti, kokia adata geriausiai tiks Jūsų plokštelių grotuvui? Ieškote, kur galima būtų suremontuoti Jūsų seną patefoną? Atsakymus į šiuos ir daugybę kitų klausimų rasite užsukę į mūsų parduotuvę arba mums paskambinę.

Superkame vinilines plokšteles

Superkame vinilines plokšteles. Susisiekite su mumis, jei norite parduoti savo nebeklausomas, senas, ar šiaip nereikalingas vinilines plokšteles. Įvertinsime ir pasiūlysime geriausią kainą.

Užsakysime bet kokią rinkoje gaunamą vinilinę plokštelę

Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl galime užsakyti norimą naują plokštelę ypač palankiomis kainomis. Surasime ir pristatysime bet kurią rinkoje gaunamą naudotą (second hand) vinilinę plokštęlę ar kito formato įrašą. Prekiaujame naujomis ir naudotomis vinilo plokštelėmis. Patys įvairiausi muzikos stiliai – jazz, electronic, soul, funk, disco, hip-hop, punk, rock, metal, classical etc. Didelis pasirinkimas naujų ir naudotų lietuviškų plokštelių. Turime didelę 7’ bei 12’ colių singlų pasiūlą.

Įveskite paieškos frazę ir paspauskite ENTER

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.