Apie mus

Vinyloteka – Tavo naujas būdas pirkti muziką vinilo formate. Nesistengiame turėti daugiausia, nesiekiame sukelti į mūsų el. parduotuvę viską, ką turime sandėliuose. Mūsų tikslas suteikti Tau galimybę rinktis iš to, kas nauja, kokybiška, įdomu ir/ arba laiko patikrinta.

Mes mylime muziką – ar tai būtų Šostakovičiaus kvartetai, Bacho pasijos, 50-ųjų svingas, 60-ųjų psichodelija, elektronika, synth-popsas, Beatles ar Daft Punk. Ypač daug meilės skiriame šiuolaikinei populiariajai muzikai – nuo pop rock iki akademinės muzikos. Stengiamės, kad karščiausios naujienos tave pasiektų ne vėliau nei muzikos mylėtojus Berlyne, Londone ar New Yorke. Svarbiausias mūsų tikslas – laimingos mūsų kliento akys ir šypsena, užsidėjus pas mus įsigytą vinilinę plokštelę.

Vienas mūsų tikslų yra prisidėti prie vinilo kultūrinės aplinkos kūrimo Lietuvoje. Todėl ne tik prekiaujame vinilu, tačiau taip pat konsultuojame visomis su vinilo kultūra susijusiomis temomis – nuo vinilinių plokštelių priežiūros iki patefonų įsigijimo. Taip pat teikiame įvairias paslaugas, kurių aprašymą rasi skiltyje „Paslaugos“.

Dauguma mūsų second hand vinilinių plokštelių būklė įvertinta perklausius šias plokšteles (play graded). Tačiau dėl labai didelio second hand vinilinių plokštelių kiekio neįmanoma perklausyti visų naudotų vinilų. Tad kartais tenka juos vertinti vizualiai. Jei tavęs netenkina vinilo būklė ar jos įvertinimas, visuomet priimsime tokią plokštelę atgal ir gražinsime sumokėtą kainą.

Kviečiame į mūsų stacionarią parduotuvę legendinėje vietoje Vilniuje Tilto g. 13

Įveskite paieškos frazę ir paspauskite ENTER

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.