Prekių grąžinimas arba keitimas

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001m. birželio 29d.  LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217. Įsigijus prekę vinyloteka.lt, Jūs turite galimybę grąžinti prekę per 14d. nuo jos įsigijimo. Apie tai mus informuokite info@vinyloteka.lt, ir mes Jums atsiųsime prekių grąžinimo formą, kurią turėsite užpildyti ir pateikti grąžinant prekę.

Grąžinimo ir keitimo tvarka

Grąžinama prekė turi būti tvarkinga, nepažeista pakuote, nesugadinta, su etikete ir nenaudota. Originali prekės pakuotė negali būti pažeista, suplėšyta ar sutepta. Jei Jums buvo išsiųsta ne ta prekė, jei prekė neatitinka aprašymo ar yra nekokybiška, mes ją įsipareigojame pakeisti, o jei analogiškos prekės neturėsime, grąžinsime pinigus. Pirkėjas grąžindamas prekę privalo supakuoti prekę taip, kad ji nebūtų sugadinta transportavimo metu.

Vinilinės plokštelės nėra priimamos kaip nekokybiškos tais atvejais, kai pirkėjas jas klauso ant netinkamos (nekokybiškos) technikos. Netinkama technika laikoma tokia technika, kuomet vininlinių plokštelių grotuvuose neįmaonoma sureguliuoti adatos prispaudimo svorio, o taip pat antiskeitingo (adatos/ tonarmo stūmimo pirmyn arba tempimo atgal jėgos). Bet kuriuo atveju įrodymu, kad plokštelė kokybiška, laikomas faktas, kuomet ji be jokių trikdžių (šokimo, strigimo, garso  iškraipymo) groja ant MB Viniloteka fizinėje plokštelių parduotuvėje esančio plokštelių grotuvo. Klientui pageidaujant, galima perklausyti plokštelę ant dar dviejų kitų plokštelių grotuvų. Įrodymu, kad plokštelė yra kokybiška, laikoma taip pat ir filmuota medžiaga, iš kurios aiškiai matyti, kad plokštelė groja be trikdžių.

Esant aprašytai problemai, rekomenduojame kreiptis i plokštelių grotuvą pardavusią įmonę. 

MB Viniloteka nerekomenduoja klausyti plokšteles ant „lagaminėlio” tipo plokštelių grotuvų, kaip pvz. pigiausi firmų Crosley, Fenton ir pan modelių. 90 proc. nepagrįstų pretenzijų susiję būtent su tokio tipo plokštelių grotuvais.

Pristatymo išlaidų kompensavimas

Grąžinant prekes siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Pristatymo išlaidos, kurios buvo patirtos įsigijant prekę, taip pat nekompensuojamos. Grąžinant nekokybišką ar netinkamą prekę pristatymo išlaidas kompensuosime. Jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos, mes turime teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių. Pinigai grąžinami per 7 darbo dienas po prekės grąžinimo į parduotuvę. Pinigai grąžinami į tą pačią saskaitą, iš kurios apmokėta įsigyjant prekes.

Įveskite paieškos frazę ir paspauskite ENTER

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.