Prekių grąžinimas arba keitimas

Kokybiška audiovizualinė produkcija yra negrąžinama – pagal Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 2001 m. birželio 29 d.

Nekokybiška audiovizualinė produkcija gali būti grąžinama, vadovaujantis šia tvarka:

1. Pirkėjas prekes gali pristatyti / išsiųsti adresu: MB Viniloteka, Tilto g. 13, 01101, Vilnius
2. Prieš grąžindamas prekes, Pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju, el.paštu info@vinyloteka.lt arba tel. nr.: +370 65242231.
3. Jeigu Pirkėjas grąžina nekokybišką produkcija, Pirkėjas privalo el.paštu pateikti Pardavėjui nekokybiško siuntinio ir (arba) prekės (-ių) nuotraukas, įrašus.
4. Pardavėjas pinigus už nekokybiškas prekes grąžina per 10 darbo dienų. Grąžinant nekokybišką ar netinkamą prekę pristatymo išlaidas kompensuosime. Jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos, mes turime teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių. Pinigai grąžinami į tą pačią saskaitą, iš kurios apmokėta įsigyjant prekes.

Vinilinės plokštelės nėra priimamos kaip nekokybiškos tais atvejais, kai pirkėjas jas klauso ant netinkamos (nekokybiškos) technikos. Netinkama technika laikoma tokia technika, kuomet vininlinių plokštelių grotuvuose neįmaonoma sureguliuoti adatos prispaudimo svorio, o taip pat antiskeitingo (adatos/ tonarmo stūmimo pirmyn arba tempimo atgal jėgos). Bet kuriuo atveju įrodymu, kad plokštelė kokybiška, laikomas faktas, kuomet ji be jokių trikdžių (šokimo, strigimo, garso  iškraipymo) groja ant MB Viniloteka fizinėje plokštelių parduotuvėje esančio plokštelių grotuvo. Klientui pageidaujant, galima perklausyti plokštelę ant dar dviejų kitų plokštelių grotuvų. Įrodymu, kad plokštelė yra kokybiška, laikoma taip pat ir filmuota medžiaga, iš kurios aiškiai matyti, kad plokštelė groja be trikdžių.

Esant aprašytai problemai, rekomenduojame kreiptis i plokštelių grotuvą pardavusią įmonę. 

MB Viniloteka nerekomenduoja klausyti plokšteles ant „lagaminėlio” tipo plokštelių grotuvų, kaip pvz. pigiausi firmų Crosley, Fenton ir pan modelių. 90 proc. nepagrįstų pretenzijų susiję būtent su tokio tipo plokštelių grotuvais.

 

Įveskite paieškos frazę ir paspauskite ENTER

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.